הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

סטטיק אינסטגרם

סטטיק אינסטגרם

מה מחכה לנו באינסטגרם של סטטיק?

בגיל 15 החל לנגן מוסיקה ולתרגל מוזיקת ​​ראפ בסגנון חופשי. הוא הצטרף לשמחה חודטוב ופבל פסין בהופעה הראשונה של להקת הראפ החיפאית “Unique T”. לאחר שעזב את הלהקה, הוא כתב את אלבומו הראשון יחד עם המפיק והראפר מור שגב (המכונה “דיגיביט”). כשמור שגב עזב את הארץ, סטטיק המשיך לקיים שיתופי פעולה מזדמנים עם זמרים ישראלים, ובהמשך עם הראפר והמפיק “שישים תשע” והראפר רון נשר. כששיתף פעולה עם אלון דה לוקו להלחנת השיר “לוקו וויין”, הוא זכה לראשונה לפרסום נרחב. פריצת הדרך הגדולה של רוסו הגיעה בשנת 2015, כשהיה שותף לשיר “היא באה לרקוד” עם התקליטן גל מלכה. השיר היה מאוד מוצלח ונכנס לפלייליסט של גלגלצ והפך לאחד השירים המצליחים של השנה. השיר שלאחר מכן “דוביגל” (כביכול קשור לדובי גל) זכה להצלחה גדולה גם עם רון נשר, ג’ורדי ובן-אל תבורי.

בשנת 2016 הוציא שיר נוסף עם תבורי: “ברבי”, שזכה להצלחה אדירה ומדורג במקום ה -9 במצעד השבועי יער מדיה. קוואי “זכה בזה אחר זה בזכייה וזכה במקום הראשון במצעד השבועי” יער מדיה “. פרט לסינגל” דרך החוף “, כל השירים שהוציאו כדואט נכנסו לפלייליסט של גלגלצ. בנובמבר 2016 השתתף הוא ותבורי יחד עם אסף אמדורסקי, קרן פלס והראל סקעת. הבחירה השנייה של הוועדה לבחירת האירוויזיון נערכה בערוץ השני קשת (לימים קשת 12). באותה שנה הוא גם השתתף בפסטיבל לראשונה עם בן אל תבורי. בפסטיגל בשנת 2017 הצמד השתתף שוב בפסטיגל, אך בניגוד לשנת 2016 הצמד הופיע כ”אמנים אורחים “ולא השתתף בעלילה.

בינואר 2018 הוא ובן זוגו בן-אל הוציאו שיר בשם “נמסטה”. ב- 6 במאי 2018, הוא ושותפו למוזיקה בן אל הוציאו את שירם החדש “Kawaii”. ב -1 באוגוסט 2018 הוא ובן אל הוזמנו להופיע בג’ייסון דירולו בישראל. ב -5 באוגוסט הוא ובן זוגו בן-אל הוציאו שיר בשם “גומיגם”. ב- 12 בדצמבר, הוא ובן אל הוציאו גרסה זרה לשיר “אדווה”, שכותרתה “ברוק חמור מיליונר”. ב- 15 בינואר 2019 הוציא את השיר “יאסו” בהנחיית עדן בן זקן וסטפן לאגר עם בן אל. ב- 15 בפברואר הוא הוציא את הגרסה האנגלית לשיר “Tudo Bom” עם בן אל וג’יי בלווין, שנקרא “Tudo Bom”. ב- 27 ביוני הוא הוציא את השיר “בננות” עם בן אל וגאלה בראון. ב- 10 בינואר 2020 הוציא את השיר “Up Up (Na, Na, Na, Na, Na)” בשיתוף הראפר האמריקאי פיטבול עם בן אל (בן אל). ב- 30 באוקטובר 2020, הצמד והלהקה האמריקאית Black Eyed Peas הוציאו את השיר “Shake Ya Boom Boom”.

הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

אולי יעניין אותך גם...

איך משפיעני אינסטגרם רתמו את CgatGPT וה Ai לצרכים שלהם ושינו את המשחק לגמרי

עם הופעת הבינה המלאכותית (AI) ומודלים מתקדמים לעיבוד שפה טבעית …

𝗜𝗦𝗥𝗔𝗘𝗟 𝗕𝗜𝗗𝗨𝗥 ★ ישראל בידור

Holy Maria

איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם? בעזרת הקוד הפשוט הזה

בוט לאינסטגרם שאפשר להפעיל מהמחשב! אין צורך בתוכנה או אפליקציה.

Olya BFit

שיר גרטנברג | shir gartenberg

error: Content is protected !!

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.