חיפוש

הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

עדי הימלבלוי אינסטגרם

עדי הימלבלוי אינסטגרם

האינסטגרם של עדי הימלבלוי

הימלבלוי נולדה בחולון, הוריהן של סברה, טורקיות ואיראניות (אמה) ואשכנזי (אביה) מברית המועצות. אמה היא דולי (לבית אמון). כשהייתה בת 3 הוריה התגרשו ועשר שנים לאחר מכן נפטר אביה יגאל הימלבלוי מסרטן . יש לה שלושה אחים למחצה (מנישואיה הראשונים של האם) ואחות למחצה צעירה (מאבי האב), והם נסעו לקנדה. בגיל 16 היא התגוררה בחולון ובמקביל החלה לעבוד כברמן בתל אביב. היא אפילו עברה לתל אביב כשהיתה בת 20.  היא עבדה כפקידת בבסיס תל השומר בצה”ל, אך שוחררה בטרם עת.

לאחר שלוש שנות נישואים היא התארסה עם איש העסקים אורן מאור בשנת 2010, אך בשנת 2013 נפרדו השניים. מאז 2014 היא התחתנה עם חבר ילדותה נדב פלד והביאה לעולם את בנם הבכור בשנת 2015. עם לידת בנם הראשון הם עברו מתל אביב לעיר הולדתם בחולון במשך כשנתיים, אך הם מתגוררים בהרצליה מאז 2017. [12] באוקטובר 2019 היא ילדה את בנה השני [13]. בשנת 2013 אמרה בראיון כי החלימה מסרטן בלוטת התריס בשנת 2012. [14]

בשנת 2017 עיצבה דגמים לקמפיין התחתונים של חברת “פמינה”. באותה תקופה היא השתתפה בדרמת חנוכה “אלאדין והנסיכה יסמין”. בנוסף לשנה זו, היא גם כיכבה בסדרת הטלוויזיה “איפה אתה גר?” “העונה השלישית. הסרט משודר כאן 11. בסוף השנה החלה את התוכנית “משפחה כזו” ששודרה בערוץ 10 ביום שישי בבוקר. כן, בשנת 2018 היא הייתה תצלום של העונה השלישית של “כדברא” שצילם סוכן האמנים עבור קהל ערוץ ניקלודיאון. בשנת 2019 המשיכה להשתתף בתנועת פמינה. לפני כן היא חתמה על חוזה לשנתיים כמארחת רשת מרפאות הסרת שיער Care Laser [11]. בנוסף, בשנת 2019 היא הופיעה לראשונה על המסך הגדול כששיחקה בסרט הקומי “מוסד” בתפקיד שרון סטלברג. בשנת 2020 הימלבלוי השתתף בפסטיבל “הפסטיגל שלי” לציון 40 שנה למותג, ויחד עם ריף נאמן, שירן סנדל ועודד פז שרו את “שלושה חברים” ו”נולדתי להופעה “. היא צפויה להפוך לשגרירה הישראלית של מותג טיפוח העור העולמי “WELEDA” יחד עם יעל בר זוהר וטיילור מלקוב בשנת 2021 לציון 100 שנה להיווסדה.

Choose happy Actress

הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

אולי יעניין אותך גם...

איך משפיעני אינסטגרם רתמו את CgatGPT וה Ai לצרכים שלהם ושינו את המשחק לגמרי

עם הופעת הבינה המלאכותית (AI) ומודלים מתקדמים לעיבוד שפה טבעית …

???????????????????????? ???????????????????? ★ ישראל בידור

Holy Maria

איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם? בעזרת הקוד הפשוט הזה

בוט לאינסטגרם שאפשר להפעיל מהמחשב! אין צורך בתוכנה או אפליקציה.

Olya BFit

שיר גרטנברג | shir gartenberg

error: Content is protected !!

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.