הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

דנה פרידר אינסטגרם

דנה פרידר אינסטגרם

האינסטגרם של דנה פרידר

בשנת 2005 השתתפה בתכנית הריאליטי “נולד לרקוד” בערוץ 2 של קשת, והתפרסמה. בשנת 2007 השתתפה במופע “פסטיגל בזמן” ושרה את השיר “נערה חשמלית”, וזכתה במקום השני בתחרות באותה שנה. בשנת 2008 השתתפה בסרט ההמשך “תפוס את החג”. עם השיר “ללא תחרות”. בשנים 2008 עד 2015 מילאה תפקיד חשוב בסיטקום ערוץ הילדים “פיג’מה”. בשנת 2009 השתתפה בתוכנית “פסטיבל שירי ילדים” כמארחת. בשנת 2010 השתתפה בגרסה הקולנועית של המחזמר הישראלי “שרק”, בו גילמה את פיונה.

 

בשנת 2011 הצטרפה לצוות המארח של ערוץ הילדים, אירחה את התוכנית “המקום האמיתי”, והשתתפה בפסטיבל המוסיקה “I Festigal” בפעם השלישית וזכתה במקום השני בתחרות השירים “Tag Mi Baby” השנה הזו. בשנת 2012 השתתפה בסדרת הנוער “גאליס” של ערוץ הילדים כמדריכת המחנה מיקה. באותה שנה הופיעה במופע “SPY Festigal” עם השיר “מה טוב לי”. בשנת 2013 החלה להנחות את תכנית “בנים ובנות” בערוץ הילדים. הונחה לשלוש עונות.

 

בחנוכה בשנת 2014 השתתפה במופע “משחקי פסטיגל” ושרה “כולם צריכים להיות משוגעים”. ביוני 2015 הופיע פרידר על החושן של הר ציון (שוברי גלים) בערוצי הילדים והנוער. באותה שנה הופיעה במחזמר “מכבי” עם רינת גבאי, שם ביצעה את “הנמסיס”. בשנת 2016 השתתפה בסדרה “Kernel”. בשנת 2017 החלה להשתתף בעונה השנייה של התוכנית “הכל הולך” עם דביר בנדק. בשנת 2020 היא אירחה את האחיות קרקוקלי בפרויקט המקוון שלהן “חברים לשבת”. באותה שנה היא השתתפה בהופעה של פסטיגל בפעם השישית. במסגרת המופע לציון 40 שנה למופע גויסו כוכבי עבר של המופע יחד עם כוכבים עכשוויים, בהם פרידר, שהשתתף בעבר בחמישה פסטיבלים. במסגרת המופע היא תחדש את השיר “ילדה חשמלית” ששרה במקור בפסטיגל 2007. כמו כן, היא תשתתף במפגשי תרבות של 13 רשתות. פרידר כיכב בפרסומות ובקמפיינים פרסומיים ישראליים, ביניהם: נקניקיית “יחיעם”, המעודדת מכבי תל אביב, מותג ההנעלה הישראלי “סקצ’רס”, האופנה הישראלית חברת TNT, קמפיין “מועצת החלב” (מועצת החלב), וה”כיף ” סדרת מוצרי טיפוח.

הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

אולי יעניין אותך גם...

איך משפיעני אינסטגרם רתמו את CgatGPT וה Ai לצרכים שלהם ושינו את המשחק לגמרי

עם הופעת הבינה המלאכותית (AI) ומודלים מתקדמים לעיבוד שפה טבעית …

𝗜𝗦𝗥𝗔𝗘𝗟 𝗕𝗜𝗗𝗨𝗥 ★ ישראל בידור

Holy Maria

איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם? בעזרת הקוד הפשוט הזה

בוט לאינסטגרם שאפשר להפעיל מהמחשב! אין צורך בתוכנה או אפליקציה.

Olya BFit

שיר גרטנברג | shir gartenberg

error: Content is protected !!

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.