הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

אלינה לוי אינסטגרם

אלינה לוי אינסטגרם

האינסטגרם של אלינה לוי

היא נולדה באלינה בוגטקו בברית המועצות, אביה נוצרי ואמה יהודייה. בשנת 1994 עלתה לישראל כשהייתה בת 4. הוריה התגרשו כשהייתה ילדה קטנה. לי וויי מעולם לא ראה את אביה מאז. כיום הוא גר בצרפת. עבדה כמזכירת מטה משרד הפנים בחבר צה”ל. בשנת 2010 התפרסמה לאחר שהשתתפה בעונה השנייה של תוכנית הריאליטי “האח הגדול” בקשת בערוץ 2 וזכתה במקום השלישי.

במסגרת לימודיה בסטודיו למשחק שהקים יורם לוינשטיין, ביצעה את הבכורה העולמית של מחזהו של חנוך לוין “סוף הבושה” תפקידו של וואוויס מתגלם בתשוקה היא שיחקה את שושה בהצגה “שושה” של בשביס זינגר בבימויו של ניר ארז. משחק בתפקיד הראשי בפסטיבל סן רמו בבימויו של יורם לוינשטיין. בשנת 2016 גילמה את שרון בסדרה הקומית “האחיות המצליחות שלי” בבימויו של גורי אלפי. היא כיכבה בסרט הקצר “יומנו של צלם חתונות” בבימויו של נדב לפיד. הסרט התקבל על ידי פסטיבל קאן במסגרת “שבוע המבקרים” והוקרן בפסטיבל הקולנוע בירושלים. בשנת 2017 קיבלה לוי תוכנית בהנחיית “מיקרו שף” שלה בערוץ הילדים החדש “יס קידז” וצולמה בסרט “גסטה” עם תפקיד הדר בבימויו של קובי מהט. באותה שנה היא צולמה לסדרה “יש לה את זה” ששודרה בקשת 12 בשנת 2018. בספטמבר 2018 השתתפה בעונה הראשונה של Ninja Israel VIP וזכתה במקום העשירי. לוי מלמד ספורט דרמה באולפן מקצועי. בשנת 2020 היא השתתפה בעונה השנייה של ה- Ninja Israel VIP ברבע השני וזכתה שוב במקום העשירי. במחצית השנייה של אותה שנה השתתף לוי ב”הישרדות VIP עונה 3 “.

Actress @perrykafri_agency — שחקנית |יוצרת |מלווה תהליכים — Be gentle with your self, you’re doing the best you can — Our Podcast @dorperry

הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

אולי יעניין אותך גם...

איך משפיעני אינסטגרם רתמו את CgatGPT וה Ai לצרכים שלהם ושינו את המשחק לגמרי

עם הופעת הבינה המלאכותית (AI) ומודלים מתקדמים לעיבוד שפה טבעית …

𝗜𝗦𝗥𝗔𝗘𝗟 𝗕𝗜𝗗𝗨𝗥 ★ ישראל בידור

Holy Maria

איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם? בעזרת הקוד הפשוט הזה

בוט לאינסטגרם שאפשר להפעיל מהמחשב! אין צורך בתוכנה או אפליקציה.

Olya BFit

שיר גרטנברג | shir gartenberg

error: Content is protected !!

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.