הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

אלין כהן אינסטגרם

אלין כהן אינסטגרם

אלין כהן (נולדה ב -30 באוגוסט 2001) היא שחקנית, מקוונת רשת ואשת עסקים ישראלית. אלין, הבעלים של מותג הקוסמטיקה “אלין כהן בע”מ”, היא אושיית אינסטגרם.

האינסטגרם של אלין כהן

היא הופיעה לראשונה בתכנית הריאליטי של ערוץ הילדים “בנים ובנות” בגיל 13. לדבריה, לאחר ההשתתפות והפרסום קיבלה בקשות רבות לפתיחת ערוצי יוטיוב ועשתה זאת. בתחילה היא הציגה את עצמה כרקדנית, אך מאוחר יותר היא סיפקה סרטוני הדרכה וטיפים בנושא איפור, יופי, אופנה, סגנון חיים, סרטי תעודה בחיי היומיום וכו ‘. בעקבות הצלחת הערוץ הוא זכה לחשיפה ושיתף פעולה עם חברות קוסמטיקה רבות ובהן מאק, איל איפור ולוריאל. כשנתיים לאחר מכן היא הקימה מותג איפור על שמה והחלה לייצר חמישה שפתונים, שהיו המוצרים הראשונים של המותג. בשנת 2016 נבחרה כהן, יחד עם אמה מירי וחברת הכנסת יפעת שאשא ביטון, להוביל את קמפיין איגוד האינסטגרם בישראל [דרוש הבהרה] נגד אלימות ובריונות ברשת. בספטמבר 2017 כהן ודנה זרמון זכו בתואר “בלוג השנה” בטקס פרסי האופנה בישראל של מגזין “The”. כהן הוא הגיל הצעיר ביותר להשתתף ולנצח את המשחק.

אלין כהן קריירת משחק

החל מנובמבר 2020 תשחק כהן את “לירז” בסדרת הנוער “זיגי” של ניקלודיאון והוט, והשנה אף זכתה בתפקידה במופע “ארץ נהדרת”. החל מדצמבר 2020 כהן ואביה יורם כהן, ערן זהבי, זיו שילון ועדי ליאון (עדי לאון) השתתפו יחד בסדרת הדגל “אבאלה” של הוט. בסדרה זו, אמה של איירין, מירי, עוזבת את הבית כדי לצלם. איירין ומשפחתה מתעדים כיצד לעשות דברים בלי אם, האחראית על תפעול המשפחה כולה. בפרויקט אייס 40 באתר אייס נבחר כהן לאחד מ -40 הצעירים המבטיחים מתחת לגיל 40 בישראל.

הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

אולי יעניין אותך גם...

איך משפיעני אינסטגרם רתמו את CgatGPT וה Ai לצרכים שלהם ושינו את המשחק לגמרי

עם הופעת הבינה המלאכותית (AI) ומודלים מתקדמים לעיבוד שפה טבעית …

𝗜𝗦𝗥𝗔𝗘𝗟 𝗕𝗜𝗗𝗨𝗥 ★ ישראל בידור

Holy Maria

איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם? בעזרת הקוד הפשוט הזה

בוט לאינסטגרם שאפשר להפעיל מהמחשב! אין צורך בתוכנה או אפליקציה.

Olya BFit

שיר גרטנברג | shir gartenberg

error: Content is protected !!

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.