הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

חן אמסלם אינסטגרם

חן אמסלם אינסטגרם

האינסטגרם של חן אמסלם

אמסלם נולד בעפולה וגדל במשפחה ממוצא מרוקאי. בצעירותה למדה דרמה בתיכון. בצה”ל שירתה בחיל התקשוב. לאחר ששוחררה מהצבא למדה “הופעה מול המצלמה” בהדרכתה של גלית רוזנשטיין, ואז עבדה ביורם לוין סטן (יורם לוינשטיין) למדה באולפן למשחק. ופרש כעבור כמה חודשים. תמכו בתפקידה ב”זגורי אימפריה “. במהלך לימודי המשחק שלה בשנת 2012 שיחקה גם בסרט הקצר של הסטודנטים “אזעקת שווא” שביים גבי ירקוני. הסרט השתתף בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה בקטגוריית הסרטים הקצרים. אמסלם כיכב גם במחזמר “קרן אור” שביים הדר גלרון ובאופרה “שיקוי אהבה” בבימויו של דני ארליך
בשנת 2015 אמסלם החל להופיע בתוכנית הקומית “מלחמת המינים” בערוץ 13, ושיחק בתפקיד “שילה” במחזמר “שיער” שהועלה בתיאטרון הקאמרי. בתחילת 2016 החלה לשחק את התפקיד של “מרי” בהצגה “ואדי חצוצרה” שהועלתה בתיאטרון חיפה. בינואר 2016 החל לשחק את רעות בעונה השנייה של סדרת הפשע “פגיעת ראש” ששודרה ב- HOT. השנה היא הופיעה גם בסדרת הרשת הקומית “רוסית”. בשנת 2017 שיחקה בסרט “מקטוב” שביים חנן סביון וגיא עמיר, רועי פלורנטין (רועי פלורנטין) כיכב בקומדיה הרומנטית שביימה “ואז היא הגיעה” (על פי התסריט של שי להב).

בשנת 2018 גילמה את מאיה, אחת מנשותיו של שבתאי צדיק, מנהיג הכת של סדרת הטלוויזיה “הרמון”, ששודרה בערוץ 13 ושיחקה גם בתפקיד מורן (מורן).), כיכבה בסרט. “חוק הצללים” וטום מאז אותה שנה, היא החלה לשחק בתפקיד עורך הדין מרסל בן-דוד (מרסל בן-דוד) בערוץ המקוון “לא הכל ורוד”.) הגיבור, התוכנית משודרת ב ערוץ 11 של הערוץ, לצד שלמה בראבא, שרה פון שוורץ, אורי פפר, אושרי כהן וכו ‘. בחנוכה בשנת 2018 הצטרפה לרוני דלומי, עוז זהבי, מייקל לואיס ואגם בוחבוט.) השתתפה בדרמה “שובו של המכבי”. בשנת 2019 שיחקה בסרט “הבתולה” של הבמאי והתסריטאי מאור זגורי, שיצא לאקרנים בשנת 2020. בספטמבר 2020 הוציאה את הסינגל הראשון שלה “ככה זה”, שהוא חלק מ”מחברת אליה “מאת כותבת השירים אליה רוסיליו. באותה שנה היא החלה לגלם את גיבור איתי ארון בסדרה “איתי ארון-האישה שגנבה 250 מיליון” ששודרה בסדרה “קשת 12”.

Actress

הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

אולי יעניין אותך גם...

איך משפיעני אינסטגרם רתמו את CgatGPT וה Ai לצרכים שלהם ושינו את המשחק לגמרי

עם הופעת הבינה המלאכותית (AI) ומודלים מתקדמים לעיבוד שפה טבעית …

𝗜𝗦𝗥𝗔𝗘𝗟 𝗕𝗜𝗗𝗨𝗥 ★ ישראל בידור

Holy Maria

איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם? בעזרת הקוד הפשוט הזה

בוט לאינסטגרם שאפשר להפעיל מהמחשב! אין צורך בתוכנה או אפליקציה.

Olya BFit

שיר גרטנברג | shir gartenberg

error: Content is protected !!

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.