הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

אסי עזר אינסטגרם

אסי עזר אינסטגרם

האינסטגרם של אסי עזר

מנחה טלוויזיה, תסריטאי ושדרן רדיו ישראלי ואחת הדמויות האהובות בתרבות הישראלית.

בתחילת דרכו כתב שירים וסיפורים באתר במה חדש. הוא אף הנחה את תוכנית האינטרנט “KIK”, אך השידור הסתיים לאחר חצי שנה. בשנת 2004 הוא השתתף בבחירת המארחים המשותפים לתכנית “אקזיט” ובאפריל, לאחר שמיכאל הנגבי פרש, נבחר על ידי קהל התוכנית כמארח. בתום העונה השלישית של “צא” הוא פרש מהתכנית עם שירי מימון ומלי לוי. בשנת 2006 הוא השתתף בתכנית הריאליטי “התוכנית” בערוץ 10, אך התוכנית נכשלה ובוטלה לאחר שתי ההופעות. באותה שנה החל לשמש ככתב חי בתכנית הכבלים “לילה טוב עם גיא פינס” והציג את תוכנית הטלוויזיה “אלוף ההלבשה” (עונה 2) שלוותה בסדרת הטלוויזיה “אלוף”. לאחר מכן הוא הציג את התוכנית הסאטירית “תפוס 24” בערוץ 24. לאחר שהערוץ החליט להוריד את התוכנית, הוא עבר לערוץ ביפ עם שינויים קלים באביב 2008. בצליל הצפצוף קראו לתוכנית “דבר עם הסוכן שלי” והיא שודרה בערוץ במשך עונה (18 תוכניות), אך הוחלט להוריד את התוכנית בגלל דירוגים נמוכים. באוגוסט 2010 החל לשדר את תוכנית התרבות הלילית “בואו נדבר על זה” בערוץ 2. בסתיו 2011 החל לביים את תוכנית השידוכים התיעודיים “שלוש” בערוץ 2.

בהמשך חתם עזר על חוזה כישרונות בסדרה “שידורי קשת” ואירח שידורים רבים. בין השנים 2008 ל -2015 הוא הנחה יחד עם ארז טל את תוכנית הריאליטי “האח הגדול”. בשנת 2015 עזר עזר את התוכנית ובמקום זאת אירח את שידור “הכוכב הבא” בסמוך לדצמבר 2008 שידרה “רשת” את תוכנית “שרים את זה” בהנחייתה שצולמה לפני שחתמה על חוזה הכישרון עם “שידורי קשת”. ביוני 2009 חזר לערוץ 24 והנחה את התוכנית “מה שאתה שומע” (התוכנית שודרה שוב במאי 2013). החל משנת 2011, עזר הוא המארח של קניון דן דיזיין סנטר. בהמשך הוא צירף את חברו רותם סלע לקמפיין. החל מספטמבר 2013 אירח עזר את התוכנית “הכוכב הבא לאירוויזיון” עם אסתי גינזבורג בעונה הראשונה ורותם סלע בעונה השנייה. החל מיוני 2017, השניים יארחו יחד את תוכנית הריאליטי לריקודים קשת רק כדי לרקוד. מיולי 2018 הם גם מנחים את המופע “נינג’ה ישראל” בקשת 12 עם המארחים ניב רסקין ורותם ישראל. אסי עזר, משמאל לימין, אירח גם את אירוויזיון 2019 אסי אירח את אירוויזיון 2019 עם לוסי איוב, בר רפאלי וארז טל.
באפריל 2020, הוא ורותם סלע ניהלו יחד את המהדורה המחודשת של המשחק “אנחנו לא נפסיק לשיר” במהלך מגפת הקורונה. במאי 2020 הוא השתתף בפרק של תוכנית הרשת הדיגיטלית כאן בשם “המהפכה הגאווה שלי”. הראיון התבסס על הראיון שלו עם גל אוחובסקי, אותו ביים ונכתב על ידי אוחובסקי ולירן עצמור. סדרת “מהפכת הגאווה” של סרטי תעודה. .

הגדל/י את כמות העוקבים שלך בקלות ובחינם

הגדיל/י את כמות העוקבים בחינם

אולי יעניין אותך גם...

איך משפיעני אינסטגרם רתמו את CgatGPT וה Ai לצרכים שלהם ושינו את המשחק לגמרי

עם הופעת הבינה המלאכותית (AI) ומודלים מתקדמים לעיבוד שפה טבעית …

𝗜𝗦𝗥𝗔𝗘𝗟 𝗕𝗜𝗗𝗨𝗥 ★ ישראל בידור

Holy Maria

איך להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם? בעזרת הקוד הפשוט הזה

בוט לאינסטגרם שאפשר להפעיל מהמחשב! אין צורך בתוכנה או אפליקציה.

Olya BFit

שיר גרטנברג | shir gartenberg

error: Content is protected !!

אתר זה משתמש בעוגיות על מנת להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר.